7 Aralık 2011 Çarşamba

Ciddiyetsizlik

O kadar sinirliyim ki, sormayın . Malumunuz 7 Aralık tarihini, sıfır hasar ile atlatmış bulunuyoruz. Söz konusu olan Illuminati'nin geri sayımından bahsediyorum. Hani, o üzerinde 425243 tane teori yürütülen, aslında kimsenin net olarak bir fikrinin olmamasına rağmen her kafadan garantisi verilircesine çıkan fikirlerin bu denli havada uçuştuğu o merakla beklenen günden bahsediyorum canlarım. O, sonunda büyük bir felaket veya koca bir fiyasko beklenen geri sayımı sonlandırdık bugün. Görünüşe bakılırsa, geri sayım sonrasında bir olay bekleyenlerin, bu olay karşısında sessiz kalanlardan daha büyük bir azınlık olduğu gerçeği ortadadır. Evet, 'somut' olarak bir faaliyet söz konsusu değil ancak şunu söyleyebilirim ki, 7 Aralık'ta aslında gerçekten büyük bir durum söz konusu edildi.

Illuminati.org resmi sitesi ile aylar öncesinden geri sayıma başlayan örgüt, geri sayımın sonlanmasına 2 gün kala resmi siteyi kapattı. Yerine ; 7december.org adında ki siteden geri sayımı devam ettirdi. Bunu yapmaları bile, sanal ortamda büyük bir kaos oluşmasına sebep oldu. Gelelim sonuca. Geri sayım sonrasında herkes büyük bir felaket veya terör saldırısı beklerken, örgüt sağ gösterip sol vurdu ve yeni bir not ile 30 gün sonrasına bir geri sayım daha başlattı. Hatta bu o kadar olay oldu ki, ülkemizin o eşsiz beyin gücüne sahip, lise tuvaletlerinde sürünen flozoflarının muhabbetlerine meze olacak kadar aşağılandı. İşte tam bu noktada, ülkemiz çük beyinli insanlarının hamurunda ki o bokluğu bir kez daha, iliklerime kadar hissettim. Geri sayımdan somut olarak bir sonuç ortaya çıkmaması sonucunda ; Twitter ve Facebook üzerinde, örgüt adına yapılan anaokul seviyesinde ki şakalaşmalar, geçilen taşşakların haddi hesabı yoktu. Hadi buna da birşey demiyeyim bari. Ulan iki gün önce Illuminati nedir diye sorsak ; 'O ne olum, yeniyo mu ?' gibi tepkiler verecek olan tiplerin bir an da örgüt ve geri sayım hakkında söyleyecek onca şeyinin olması, bana bu işin peşini bırakmam için baskı yapıyor resmen. Biz mi salaktıkta, aylardır araştırmamıza rağmen örgüt hakkında derinlemesine sonuçlara ulaşamadık. İnsanlarımızın bir an da konuya bu kadar hakim olabilmeleri aslında ne kadar ciddiyetsiz ve bir o kadar hayatlarını anlık yaşayan, iki ucu boklu değnekten başka birşey olmadıklarını bir kez daha gözler önüne serdiler. Çok öfkeliyim lan, bıraksanız ana avrat gidip, cinsel organlarını ellerine dahi verebilirim. Bu tür salaklıklara, cahilliklere karşı tahammül edemiyorum. Bir bakıma da alışkan olduğumuz bir konu aslında. Ülkemiz insanları herşeyi geç keşfedip, yıllardır üzerinde duruyormuşçasına bir imaj yaratmak konusunda o kadar başarılı ki, bu durum karşısında şaşırmak çok büyük bir yanlış olur esasen. Sikko geldiniz, sikko gideceksiniz mına koduklarım.

Gelelim geri sayım ve sonuçsuzluğuna. Aslında bu sonuçsuzluk, sadece görünenden ibaret. Bir de asıl olarak yaptıkları ve hatta üzerinde çoktan durdukları, planları zamansızca ilerlettikleri şu günlerde sadece 7 Aralık'a odaklanmak, bizim gibi konuya hakim olanlara yakışmaz Johnny Leşş'ler. Geri sayım sona erdiğinde, resmi sitede aynen şu yazıyı not ettiler ; ''UYAN İNSAN IRKI..İlk kale düştü ! Karanlık kapıyı çalıyor.  Biz hala uykuda mıyız !? Nihai geri sayım devam ediyor. Cosmos Kardeşleri yenebilecek güce hala sahibiz.  Son mum sönüyor. Şifreyi ise sadece bizden birisi anlayabilir''. Aslında bu not ile yeterince net değiller mi ? Şimdi, Dan Brown diyeceğim, onun 'Digital Kale' adlı kitabı diyeceğim ama bir çoğunuzun kitap okumak gibi bir kültüre sahip olmadığınızı bildiğim için açıklamak zorunda kalıyorum mına koyim. Neyse, Dan Brown diye bi yazar var. Brown, kitaplarında örgüt ve örgütün planları hakkında yeterince geniş bilgilere yer veriyor. Brown, Digital Kale adlı kitabında ise bir kuleden bahsediyor. Kule olarak nitelendirdiği ise Vatikan'ın ta kendisidir. Ve örgüt. Geri sayım sonucunda, yukarıda ki notlarında da açık açık dile getirdikleri gibi, 'ilk kule düştü' açıklaması ile yeterince yapacakları planı ifşa etmediler mi ? Malum, henüz örgüt temelleri yeni atılmaya başlandığında, Vatikan , örgüt başlarını teker teker Roma'dan şutlamıştı. İşte olay burda patlak veriyor. Adamlar o kadar hırslılar ki, 1500'lü yılların ortalarında, şu an dahil oldukları örgütün o zaman ki baş elemanlarının uğradığı ve gördüğü muamelenin hıncını günümüzde almaya karar vermiş gibiler. Bu elbette ki takiplerim ve elde ettiğim bilgilerin getirileri. Örgüt üyesi olaydım açık açık söylerdim nerenin ağzına sıçacağımızı mk. Neyse. Hepsi bir yana, mantıklı düşünüldüğünde de oklar bu yöne çıkabiliyor. Vatikan, katolik ve Hrıstiyanlığın tam olarak merkezi ve büyük bir güce sahip olduğundan mütevellit, Illuminati gibi, tüm dünyaya dinsizliği ve yozlaşmayı yaymak amaçlı iş gören bir örgütün otomatik olarak en büyük rakibi ve engeli oluyor. Düşünsenize, bugün Vatikan büyük bir saldırıyla karşı karşıya kaldığında, günümüzden itibaren gelecek olan nesillerin inanışlarına ait somut bir kaynak hiç bir şekilde olmayacak. Bunu söylüyorum çünkü, Hrıstiyanlık inanışının kitabı İncil ve birçok getirisi orada saklanıyor. Bu bile Vatikan'ın yok edilmesine rahatlıkla sebebiyet verebilir.

Illuminati'den bahsediyoruz sizi kaçak spermler. Yediğiniz, içtiğiniz, bağımlısı olduğunuz bir çok şey ve hatta yakalandığınız bir çok hastalığın arkasında, paraları paylaşamayan ve her gün biraz daha güçlenen o örgütten bahsediyoruz. Kasıtlı olarak, bugüne dair bir olay gerçekleştirmediklerine dair bir düşünceye kaçınız sahip oldunuz ? Hiç biriniz.. Yukarıda saydırdığım o örgütü sadece geri sayım ile tanıyan, yarrack obamalar topluluğunun bulunduğu cahil kesimi kendilerine çekip, popüleritelerini bir üst kademeye çıkartarak aslında tam olarak yapmaya hazırlandıkları eylemin temelini atmaya çalıştıklarını ve bugün, bunda son derece başarılı olduklarına dair kaç kişi mantık yürüttü ? Tabii ki hiç biriniz. Ciddi söylüyorum, midemi bulandırıyorsunuz. Dünyanın tam olarak büyük bir tehtit ile karşı karşıya kaldığı, huzurlu bir şekilde yaşayıp, güzel bir şekilde ölmek istemek yerine neden bu kadar siklemeyen bir tavır ve edalar içerisindesiniz, hiç anlam veremiyorum. Hayat sadece aşk, erkek, kız, sex ve eğlenceden ibaret değildir. Ulan şu klişeyi bile bana söylettiniz ya, derhal siktir olup gidin. Eğer bu tür konular hakkında konuşup, fikir yürütmek istiyorsanız ciddi ve detaylı bir şekilde araştırmada bulunmanızı şiddetle öneriyorum. Hatta önermiyorum lan, emrediyorum. Aksi taktirde, ortaya koyduğunuz tezler ve yürüttüğünüz fikirlerle boğuşamıyoruz.

                                        

              Şimdi, yakın bir sigara ve işe koyulun. Ya da bir ömür boyu kesin sesinizi..

                                                       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder